Hakkımızda

Türkiye'nin ilk online çiçek sitesi olarak 1996 yılında kurulan kahramanmarascicekci.com, bugüne kadar çalıştığı kaliteli iş ortaklarıyla müşterilerine hizmet veriyor. Türkiye'nin dört bir yanına kaliteli, hızlı hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyeti politikasıyla mutluluk dağıtan kahramanmarascicekci.com, internet ve çağrı merkezleri üzerinden müşterilerine 7/24 sipariş oluşturma olanağı sağlıyor.

Birbirinden şık buketler, mis kokulu mevsim çiçekleri, rengarenk çiçek sepeti aranjmanları ve daha fazlası onikisubatCicek.com'un titizlikle hazırladığı ve sevdiklerinizi mutlu etmek için hızla ulaştırdığı ürün gruplarından sadece birkaçı.

Doğum günü, yıl dönümü, yeni iş ve benzer birçok özel günde unutulmaz mutluluklar yaşatmanızı sağlamayı amaçlayan kahramanmarascicekci.com; ayrıca vip çiçekler ile de ayrıcalıklı bir dünya sunuyor. Siz de sevdikleriniz için online sipariş oluşturabilir ve onlara unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.  Kahramanmaraşta Çiçekçi Mehmet Tarafından kurulan Kahramanmaraştaki sevdiklerinize en güzel çiçek dizaynlarını yaparız ve Sizleri en iyi şekilde temsil ediyoruz